Poštovní schránky pro SVJ

Jak vybrat poštovní schránku? Co musíte vědět o vykrádání schránek?

Zjistíte:
- jak správně vybrat poštovní schránku?
- jaký materiál a velikost jsou vhodné?
- jak zamezit vykrádání schránek?

Co získáte ? Příklad jednoho z bodů:

"1. Při volbě jakou schránku si pořídit, by člověk měl zvážit velikost poštovních zásilek, které mu budou doručovány a podle toho zvolit rozměr schránky..."

Při volbě jakou schránku si pořídit, by člověk měl zvážit velikost poštovních zásilek, které mu budou doručovány a podle toho zvolit rozměr schránky. Dále by měl mít v patrnosti z jakého materiálu a jak je schránka vyrobená. Velikost, materiál či vnitřní nebo venkovní použití jsou důležitými faktory, které je nutné promyslet. Nezapomínáme také na ochranu proti krádeži. I při zřizování či výměně schránek je důležité mít jistotu v provedení služeb s co nejvyšší kvalitou.

Vaši poptávku předáme osvědčeným firmám v oboru, které Vám předloží nabídku na požadované služby nebo dodávky. Můžete se podívat na reference, které Vám řeknou více. Vše je pro Vás zcela zdarma!

Jak probíhá zadání poptávky?

  • Je to jednoduché, vyberete si dodavatele, o každém je napsána výstižná charakteristika a region působnosti. Pokud nejsou uvedeni (probíhá aktualizace), nevadí, využijte poptávkový formulář.
  • My všechny informace zkontrolujeme a předáme našemu partnerovi.
  • Partner zajistí další potřebnou komunikaci přímo s Vámi. Tím se rozeběhnou mlýnská kola k úspěšné realizaci celé poptávky.

Proč vybrat právě nás?

Odlišujeme se tím, že poskytujeme komplexní služby zaměřené přímo na SVJ a BD - informační portál, poradenství a tištěný rádce. Naše práce je předávat Vám kvalitní informace.


Reklama

Telin & Allebacker s.r.o. - poštovní schránky, zvonková tabla, domácí telefony a okna+dveře 

  1. Výhody
  • komplexní služby od jednoho dodavatele

  • český výrobce s dlouholetou tradicí
  • kvalita provedení prací za rozumné ceny

  • rychlý a kvalitní servis

  • spokojený zákazník

 

2. Region působnosti

  • Celá Česká republika

3. Reference - klikněte pro náhled

Reference 1
Reference 2
Reference 3

Volejte a ptejte se na tel:. 734 346 934

Co pro Vás děláme?

Zkontaktujeme za Vás ověřené a solidní firmy, se kterými máme navázané partnerství a mají prokazatelné zkušenosti v oboru bytových domů, které jsou podloženy referencemi.

Nevíte si rady?

Zavolejte nám a rádi Vám pomůžeme nebo nám napište.
Kontakt: 731 656 601 , eliska@svj-info.cz

Těší se na Vás Eliška Kollárová


Zadat nezávaznou poptávku

Plánujete nějakou akci u Vás v domě? Vyplňte, prosím, následující pole formuláře. Vaši poptávku předáme spolupracujícím firmám, které Vám předloží nabídku na požadované služby nebo dodávky. Vše je pro Vás zcela zdarma!

Mediální partner

BMCO s.r.o. je vydavatelem Praktického rádce pro SVJ , který vychází v tištěné podobě v oborově největším nákladu. K dispozici je i elektronická verze zdarma. Díky tomu jsme společně s partnery projektu schopni zajistit kvalitní efektivní řešení a informace za výhodných podmínek.